Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

slušo bi predmete :-D

2 posters

Go down

slušo bi predmete :-D Empty slušo bi predmete :-D

Postaj  dijxtra čet vel 17, 2011 3:34 pm

Pozdrav svima,

ja nisam student Šumarstva, ali bi rado slušao Osnove dendrologije (prof. Idžojtić) i Botaniku (prof. Franjić). Pa me interesira par stvari, ako se kome da odgovarat.

Prvo, tko drži ta dva predmeta? Prof. Idžojtić i prof. Franjić ili njihovi asistenti? Ako drže oni, mi može netko pogledat u kojim sobama su i kad su im konzultacije? Da im fino banem pa da ih pitam jel mogu slušat :-D Ondak, jel se da razgovarat sa njih dvoje ili su iritabilni i neugodni? :-D Ako im upadnem da bi ja slušo predavanja, oće me izbacit iz ureda il mi nće ništa? :-D

Unaprijed hvala na pomoći :-)

dijxtra

Broj postova : 1
Join date : 17.02.2011

[Vrh] Go down

slušo bi predmete :-D Empty Re: slušo bi predmete :-D

Postaj  PartizankaMara ned vel 20, 2011 1:26 pm

Ako želiš slušati predavanja, nemaš nikakvih problema. Predavanja su javna na svakom fakultetu i može doći tko god želi; naravno, lijepo je najaviti se profesoru. Uglavnom, što se tiče ovih predmeta botaniku predaje Škvorc, a Franjić je nositelj kolegija, dok dendrologiju predaje Idžojtić. Ne znam gdje su njihovi uredi, ali možeš ih kontaktirati preko mail-a pa im objasniti svoju situaciju.
Mail adrese su na web stranici od fakulteta.
Puno pozdrava! Smile
PartizankaMara
PartizankaMara

Broj postova : 6
Join date : 02.02.2011

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.