Šumarski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zahvala meni

+4
smokva
snorky
madafaka
Nut Kicker
8 posters

Go down

Zahvala meni Empty Zahvala meni

Postaj  Nut Kicker sri vel 10, 2010 10:36 pm

ja zapravo ovdje zelim zahvalit samom sebi i time potaci vas da mi zahvalite na ovo brilijantnoj ideji otvaranja foruma za nas fax.... molim lijepo samo rijeci hvale... afro
Nut Kicker
Nut Kicker

Broj postova : 1
Join date : 10.02.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  madafaka sri vel 10, 2010 10:43 pm

okani se price i postaj nesto sto nemamo Very Happy
madafaka
madafaka

Broj postova : 2
Join date : 10.02.2010
Age : 35
Lokacija : Zagreb

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  snorky uto vel 16, 2010 12:40 am

ovu ideju imam već tri godine al nikako ju nisam stigo realizirat. al dobro, ionako sam pri kraju. svaka ti dala zbog truda......
snorky
snorky

Broj postova : 14
Join date : 16.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  smokva uto vel 16, 2010 1:34 am

snorky je napisao/la:ovu ideju imam već tri godine al nikako ju nisam stigo realizirat.
Da, totalno te kužim jer smo i mi dugo vremena pričali o tome da bi se na kraju napokon dogegali i napravili. Samo se nadam da će ljudi stavljat novosti i naravno biti voljni dijelit iskustva i razmišljanja. Fingers crossed Smile
smokva
smokva
Admin

Broj postova : 79
Join date : 10.02.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  snorky uto vel 16, 2010 1:39 am

trudit cemo se.... ja cu za koji dan stavit za 4 godinu a i za trecu ono sto imam....
snorky
snorky

Broj postova : 14
Join date : 16.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  Marla Singer ** sri oľu 03, 2010 7:34 pm

Ovo je genijalna ideja!
Mislim da ce sada biti puno lakše svima, ako nista bar cemo si moci pomagati međusobno Smile)) Very Happy
Marla Singer **
Marla Singer **

Broj postova : 2
Join date : 03.03.2010
Age : 35

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty :))

Postaj  Zewa ned kol 29, 2010 9:52 pm

ja sam tek sad vidjela da postoji forum bravoo cheers valjda će ispast nekaj od ovoga... jer svi fakulteti imaju forume koji više manje funkcioniraju dobro.....

ajmo šumari na internet @
Zewa
Zewa

Broj postova : 8
Join date : 29.08.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  snorky pon kol 30, 2010 12:15 am

Zewa je napisao/la:ja sam tek sad vidjela da postoji forum bravoo cheers valjda će ispast nekaj od ovoga... jer svi fakulteti imaju forume koji više manje funkcioniraju dobro.....

ajmo šumari na internet @

teško...
ima šumara na fejsu, al na forum da bi nešto napisali, božesačuvaj.....
snorky
snorky

Broj postova : 14
Join date : 16.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  Zewa uto kol 31, 2010 10:54 am

možda se malo probude.. jer je ipak neke stvari lakše preko foruma riješiti..... kažeš što ti treba i valjda će se netko smilovat.... a ovo prek fejsa ... nemaš pojma tko je koja godina i tko je što upisao......

nego... ja vjerujem u šumare..... pišimo zajedno cheers
Zewa
Zewa

Broj postova : 8
Join date : 29.08.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  nully sub ruj 18, 2010 10:52 pm

svaka čast, svaka čast! Very Happy
samo, mogli bi malo razvikat ovo predivno mjesto. čini mi se da ljudi baš i ne znaju za njega...
nully
nully

Broj postova : 7
Join date : 18.09.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  snorky ned ruj 19, 2010 5:00 pm

nully je napisao/la:svaka čast, svaka čast! Very Happy
samo, mogli bi malo razvikat ovo predivno mjesto. čini mi se da ljudi baš i ne znaju za njega...

ja sam poslao svima s faksa koji vise po fejsu, al nitko se nije regao. valjda i nije fora... šta ja znam....
snorky
snorky

Broj postova : 14
Join date : 16.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  nully ned ruj 19, 2010 5:12 pm

ma dobro treba malo vremena da se ljudi prilagode. nisu ni po fejsu svi odmah slinili. Very Happy
nully
nully

Broj postova : 7
Join date : 18.09.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  snorky ned ruj 19, 2010 5:14 pm

da imaju volje valjda bi se dosad regali.... treba svatko terorizirat svoje na godini.....
snorky
snorky

Broj postova : 14
Join date : 16.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  nully ned ruj 19, 2010 5:18 pm

snorky je napisao/la:da imaju volje valjda bi se dosad regali.... treba svatko terorizirat svoje na godini.....

na zapovijed!
http://www.hopa.ro/poze/mare/bunicutul_terorist_1208615079.jpg
Very Happy
nully
nully

Broj postova : 7
Join date : 18.09.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  snorky ned ruj 19, 2010 5:21 pm

nully je napisao/la:
snorky je napisao/la:da imaju volje valjda bi se dosad regali.... treba svatko terorizirat svoje na godini.....

na zapovijed!
http://www.hopa.ro/poze/mare/bunicutul_terorist_1208615079.jpg
Very Happy


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing da nabavim takog terorista i profesori bi postali po forumu....
snorky
snorky

Broj postova : 14
Join date : 16.02.2010
Age : 39

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  smokva sub stu 27, 2010 2:32 pm

ma ja izgubio volju, neda mi se više trudit kad nitko ništa ni ne želi.. tj. ni ne zna koristit komp.. Very Happy svatko za sebe, kao i sve u ovome vrijeme..u ovom trenutku vremena..

ako neko oce preuzet odgovornosti i upravljanje ovim forum.. nek se javi.. čisto sumnjam Neutral
smokva
smokva
Admin

Broj postova : 79
Join date : 10.02.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  Zewa čet vel 03, 2011 1:43 pm

Gljivoje je napisao/la:ma ja izgubio volju, neda mi se više trudit kad nitko ništa ni ne želi.. tj. ni ne zna koristit komp.. Very Happy svatko za sebe, kao i sve u ovome vrijeme..u ovom trenutku vremena..

ako neko oce preuzet odgovornosti i upravljanje ovim forum.. nek se javi.. čisto sumnjam Neutral

poslala sam link za ovaj forum kolegama i nitko ništa kao da su mrtvi, a na fejsu vise 24/7 Evil or Very Mad
a sve bi se tako krasno moglo nać na jednom mjestu No

internet u šumarstvu nije aktualan očito možda da se uvede informatika bounce
Zewa
Zewa

Broj postova : 8
Join date : 29.08.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  PartizankaMara čet vel 03, 2011 6:34 pm

Zbilja je žalosno kaj ljudi ne žele razmjenjivati informacije, skripte, materijale, savjete i sl. preko foruma; to bi mnogima zasigurno pomoglo. Neki fakulteti imaju tak dobre forume (MEF perpetuum lab) koji su stalno aktivni. Sad

PartizankaMara
PartizankaMara

Broj postova : 6
Join date : 02.02.2011

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  smokva sub vel 05, 2011 10:56 am

pa tu netko i piše.. sva sreća da dobivam obavijesti na mail inače nikad ne bi svratio ovdje..

ma ima na forum.hr već neka tema pa eventualno neko tamo nešto napiše i priupita.. a ostalo postoje likovi po fejsšitu i te grupice di si međusobno šalju i razmjenjuju skripte, informacije i ostalo. više je nekako old school pristup svemu i sve je još na verbalnoj interakciji uživo.. u zadnje vrijeme su otkrili tu ''knjigu lica'' pa su malo zabrijali na to.. al možda ih to odvede malo dalje do foruma i drugih čari koje nudi internet Smile (al se za to moraju izmjenit generacije da vrsta malo evoluira, da fenotip malo priroda svog značaja)

šta se tiče ovog foruma ima i sam nekih grešaka kod logiranja i tako to.. ostali faksevi isto imaju ovako free ali nadogradnjom i konstantnom komunikacijom se riješava većina problema.. ovako je bezveze..

smokva
smokva
Admin

Broj postova : 79
Join date : 10.02.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  Zewa sub vel 05, 2011 7:30 pm

ma ima to na forum.hr samo što tamo najviše ljudi dolazi pitati kakav je faks jer bi i oni išli

a valjda će se pokrenuti, evo čim saznam nešto za faks, a čega neće biti na netu stavljam na forum bounce
Zewa
Zewa

Broj postova : 8
Join date : 29.08.2010

[Vrh] Go down

Zahvala meni Empty Re: Zahvala meni

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.